"Złota Inwestycja" z Alior banku i STU na Życie Ergo Hestii

Kolejne ubezpieczenie inwestycyjne  -„Złota Inwestycja" -  oferuje  klientom Alior Bank wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia  w ramach grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.  Polisa adresowana jest do  osób  w wieku od 18 do 70 lat - podaje "Gazeta Ubezpieczeniowa" (www.gu.com.pl z 29.09.2010 r.).  Przystępujący do ubezpieczenia oprócz szeregu korzyści prawno- podatkowych uzyskują ochronę ubezpieczeniową, w tym zabezpieczenie na wypadek zgonu w wysokości 10 proc. wartości początkowej inwestycji,  nie więcej jednak  niż 10 tys. zł.  Minimalna wartość inwestycji to 3 tys. zł (opłata początkowa wynosi max 1,50 proc.).Produkt  zawiera także część inwestycyjną, dzięki której klient w okresie dwóch i pół lat ma możliwość zarabiania na wzrostach i spadkach cen złota, co umożliwia strategia inwestycyjna Gold TrendVol  - pisze "GU". Polega ona na badaniu trendu i zmienności z miesięczną częstotliwością, aby na tej podstawie określić kierunek inwestycji. Pozwala także  na dostosowanie się do bieżących warunków rynkowych oraz umożliwia osiągnięcie pozytywnych wyników będących nadwyżką ponad bezpieczną stopę w sposób najbardziej efektywny, tzn. zarówno na rynkach wzrostowych, jak i spadkowych.
Ubezpieczenie „Złota Inwestycja” dostępne jest w połączeniu z atrakcyjnie oprocentowaną lokatą w promocji „Razem Zyskujesz” ( specjalne oprocentowanie lokat 7-miesięcznych w złotych).

Aviva proponuje klientom bezpłatne szczepienie przeciw grypie

Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów”, oferowany od czerwca 2010 r. przez grupę Aviva, a  dostępny jako osobny produkt lub jako umowa dodatkowa do indywidualnego ubezpieczenia na życie "Nowa Perspektywa" ( także jako umowa dodatkowa do grupowych ubezpieczeń na życie), umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w ponad 200 prywatnych przychodniach,  należących do grupy LUX MED w całej Polsce  -  informuje "Gazeta Ubezpieczeniowa" (www.gu.com.pl z 30.09.2010 r.).  Według "GU", klienci wybierający Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów" między 27 września a 30 listopada br.  mogą skorzystać z bezpłatnego szczepienia przeciw grypie w placówkach grupy LUX MED . Zostaną oni powiadomieni SMS-em lub telefonicznie. Zaszczepić przeciwko grypie można się do końca marca 2011 r.

Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT